Jakie rzeczy należałoby wiedzieć o wyklejaniu samochodu folią?

Często trapią nas faktory niezależne od nas, takie jak brud, kamienie, promieniowanie ultrafioletowe, które szczególnie źle wpływają na lakier naszych pojazdów, i co za tym idzie nadprogramowe koszty powiązanie z usuwaniem szkód. Obklejanie folią chroni powłokę lakierniczą przed zmianami kolorów oraz porysowaniem, a to wszystko bez wątpienia zwiększy wartość pojazdu przy sprzedaży. Foliowanie samochodów wymaga mniejszych nakładów, niż specjalistyczne malowanie całego samochodu, ponadto zabezpieczamy się przed podejrzeniami o wypadkową historię auta w momencie jego sprzedaży.

Folia na autach może dodatkowo działać jako reklama będąca mobilną ekspozycją. Jeden raz zakupiona będzie mogła dla nas pracować choćby do 5 lat. Japońskie technologie oraz bogata oferta kolorystyczna powodują, iż dysponujemy absolutną wolnością w trakcie montowaniu oferty reklamowej na samochodzie. Unikatowa okleina idealnie dopasowująca się do wyszukanych elementów pozwala starannie i efektownie zabezpieczyć każdy pojazd.

W tym artykule odpowiadamy na pytania dotyczące oklejania samochodu folią.

W tym artykule odpowiadamy na pytania dotyczące oklejania samochodu folią.

Natomiast zagraniczny rodzaj okleiny przepuszczającej promienie słoneczne daje możliwość oklejenia okien auta, co w znacznym stopniu powiększa powierzchnię reklamową i daje nowe możliwości kreacji. Dzięki różnorodności odcieni (metalic, połyskliwe, matowe, oraz zyskujące na popularności popularne folie naśladujące włókno węglowe), wyklejanie aut folią zaciekawiło również zwykłych Kowalskich. Mogą umieścić na własnym samochodzie ciekawy nadruk bądź zupełnie zmienić jego odcień. Pozwala to wyróżnić się spośród tłumu bliźniaczych samochodów.

„Ważną dla ludzi niespodzianką jest, że zmiana odcienia pojazdu jest kompletnie odwracalny. W każdym momencie (dla przykładu przy odsprzedaży) i w nieskomplikowany sposób masz możliwość wrócić do oryginalnego malowania. Jakby tego było mało okleina zapobiega porysowaniom, nie pozostawia kleju, ma znakomitą trwałość, nawet do 6 lat. Precyzyjnie przyklejonej folii nie ma możliwośći odróżnić od lakieru. lakieru. Pielęgnacja oblepionego pojazdu jest identyczna jak pojazdów bez okleiny.  – Piotr Czechowicz, ekspert do sprawy. sprzedaży samochodów.

autor gościnny: przeprowadzki wrocław